شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > دانش > محتوای
تفاوت رزین پی وی سی و محصولات پلاستیکی
- Mar 16, 2018 -

مصرفکنندگان ما از PVC پلاستیکی واضح نیستند که ما از پلاستیک استفاده می کنیم، تفاوت بین عادی چیست و از طبیعت پلاستیک برای انکار پیانوی استفاده می کند و مواد سمی در حفاظت از محیط زیست، مانند برچسب خطا نیست! این به وضوح در صنعت ما اشتباه است، مواد لاستیک PVC مواد انرژی تجدید پذیر انرژی است و پلاستیک آلودگی بیشتر، آلودگی سفید است!

دولت همچنین اقدامات مربوطه برای حفاظت از محیط زیست پلاستیک است که سیاست این خطر پنهان است. در حال حاضر، به نظر می رسد که کشور می داند چقدر دشوار است که این نوع زباله های غیر قابل تجزیه را بدست آوریم، اما به نظر نمی رسد که دستورالعمل محدود کننده پلاستیک امروز کار کند. تاسف آور ترین آلودگی سفید هنوز در توسعه شدید بسیار وحشتناک است! در سال 2017، بازار دیگر تحت نظارت کیسه های پلاستیکی نیست، که منجر به این واقعیت شده است که فرکانس کیسه های پلاستیکی معمولی کاهش یافته است. به طوری که ما متوجه شدیم که کیسه های پلاستیکی در سوپرمارکت، چند سنت برای خرید یک کیسه می تواند این چیزی بسیار وحشتناک باشد که این آرم به آلودگی سفید در چین هنوز مشترک نیست در واقع معتقد است این موضوع بی اهمیت است! در صنعت لجستیک اجتماعی امروز، توسعه سریع، آلودگی سفید بیش از کیسه های پلاستیکی است؛ کیسه های پلاستیکی، کیسه های پلاستیکی و جعبه های آلودگی سفید اکثرا غیر قابل تجزیه هستند و تنها راه برای مقابله با آن، سوختن و خروج گازهایی است که برای هوای بیش از حد پر تنش هستند.

محدودیت های بیش از 10 ساله به دست نیامده است، تعداد کیسه های خرید پلاستیکی محدود شده است، اما محصولات آلودگی سفید در سال های اخیر به سرعت در حال افزایش است. اگر چه در محدودیت های زیادی وجود دارد، حفاظت از محیط باید چیزی باشد که هر شهروندی باید آن را تبلیغ کند.