شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > دانش > محتوای
آکریلیک چیست؟
- Mar 16, 2018 -

کلمه "acrylic" ممکن است عجیب و غریب باشد، زیرا این کلمه جدیدی است که تقریبا دو سال در سرزمین اصلی ظاهر شده است. تا سال 2002 تنها چند نفر از صنایع تبلیغاتی، صنایع دستی و صنایع دستی شناخته نشد. نیرویی است که یک گرم را فشار می دهد "یک لغت ترجمه است، انگلیسی ACRYLIC است، نوعی از مواد شیمیایی است. نام شیمیایی PMMA است که نوعی از الکل پروپیلن است که معمولا به عنوان" شیشه ای آلی مخصوص تحت درمان "شناخته می شود. در صنعت کاربرد، مواد اولیه آن معمولا به شکل گرانول، ورق، لوله و غیره استفاده می شود.

2. صفحه اکریلیک و پلکسی گلاس.

شیشه ای آلی از شیشه های آلی انگلیسی می آید. در سال های اخیر در بعضی مناطق همه ورق های پلاستیکی شفاف به طور کلی به عنوان شیشه آلی شناخته می شوند، در واقع این اشتباه است؛ نیرویی که یک گرم را به طور خاص به مواد خالص پلی متیل متاکریلات (PMMA)، که به نام ورق PMMA و ورق اکریلیک نامیده می شود، است.

3. مشخصات و مزایای صفحه اکریلیک.

اکریلیک بسیار شفاف است، با عبور از نور 92٪، و به عنوان "کریستال پلاستیکی" شناخته می شود. و دارای هوادهی عالی است، به ویژه در فضای باز، در پلاستیک های دیگر استفاده می شود و دارای سختی سطح و براق است، ماشینکاری پلاستیکی بزرگ است، می توان به شکل های مختلف و محصول شما نیاز دارید. پلان دیگر دارای رنگ های متنوعی است (از جمله تخته رنگی شفاف)، و دیگری این است که صفحه ضخیم می تواند شفافیت بالا را حفظ کند.

4. تاریخچه اکریلیک.

ACRYLIC (ACRYLIC)، نام معمول برای درمان ویژه ای از شیشه آلی است. تحقیق و توسعه اکریلیک تاریخ بیش از صد سال دارد. پلیمریزاسیون اسید اکریلیک در سال 1872 کشف شد. پلیمریزاسیون اسید متاکریلیک در سال 1880 شناخته شد. سنتز پلی پروپیلن پروپیلن در سال 1901؛ در سال 1927، روش سنتتیک فوق الذکر برای تولید محصولات صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. در سال 1937 تولید و توسعه صنعت لیپید متیل اسید موفقیت آمیز بود. در طول جنگ جهانی دوم، به علت شدت ضربه و توانایی فوق العاده اش، به شیشه جلو پنجره هواپیما، آینه ای از کابین راننده مخزن اعمال شد. تولد نخستین وان حمام آکریلیک در سال 1948 یک نقطه عطف جدید در کاربرد اکریلیک بود.

5. استفاده از اکریلیک.

PMMA دارای مزایای سبک وزن، قیمت پایین و آسان ساختن است. روش های ریخته گری آن عبارتند از ریخته گری، قالب گیری تزریقی، پردازش مکانیکی، تشکیل حرارتی و غیره به ویژه ریخته گری تزریقی، می تواند تولید انبوه، روند ساده، هزینه کم است. بنابراین، آن به طور گسترده ای در قطعات ابزار و ابزار، چراغهای خودرو، لنزهای اپتیکی، لوله های شفاف و غیره استفاده می شود.

اکریلیک بهترین مواد جدید است که می تواند بعد از سرامیک ساخته شود. در مقایسه با مواد سرامیکی سنتی، اکریلیک علاوه بر روشنایی بالا و غیر قابل انعطاف، از مزایای زیر برخوردار است: سختی خوب و شکسته شدن آسان نیست. تعمیر بسیار قوی است، تا زمانی که فوم نرم در برخی از خمیر دندان خیس شده است، می تواند تمیز با یک جدید پاک شود؛ بافت نرم است، زمستان احساس خارش سردی ندارد؛ رنگارنگ، می تواند به دنبال شخصیت های مختلف از کلاس های مختلف است. استفاده از اکریلیک برای ایجاد یک حوضه، کابین حمام، نشستن، نه تنها سبک است نفیس، با دوام، و دارای اثر حفاظت از محیط زیست، خط تابش آن مشابه درجه تشعشع اسکلت بدن انسان است. پاک کننده های اکریلیک برای اولین بار در ایالات متحده ظاهر شد و اکنون بیش از 70٪ از بازار بین المللی را اشغال می کند.

از آنجا که تولید اکریلیک دشوار و گران است، جایگزینی برای محصولات ارزان و ارزان در بازار وجود دارد. این جایگزین ها نیز به عنوان "اکریلیک" شناخته می شوند، در واقع، تخته های معمولی آلی یا کامپوزیت (همچنین به عنوان تخته ساندویچ شناخته می شوند). صفحه آلی معمولی از مواد معمول ترک خوردگی آلی آلی ساخته شده است، با سختی سطح پایین، محو شدن آسان، و اثر ضعیف ضعیف با شن و ماسه خوب. هیئت مدیره کامپوزیت تنها دارای یک لایه نازک اکریلیک روی سطح و پلاستیک ABS در وسط است که با گسترش و انقباض حرارتی آسان می شود. Acrylic واقعی و جعلی را می توان از تفاوت رنگ های زیبا و پرداخت اثر بخش صفحه استفاده کرد.

اکریلیک

در ابتدای سال 2020، شرکت جدید رمانه اولین روش استفاده از MMA را به عنوان یک صفحه فشار، که بعدها "Oroglas / Plexiglas" نامیده شد، اختراع کرد.

امکانات:

مقاومت در برابر آب و هوا و اسید خوب است و به دلیل خورشید و باران چند ساله، زردی و هیدرولیز تولید نمی شود.

زندگی طولانی، در مقایسه با سایر محصولات مواد، زندگی بیش از سه سال است.

انتقال نور خوب، تا 92٪، شدت نور مورد نیاز، صرفه جویی در انرژی است.

نیروی ضد ضربه، 16 بار شیشه ای معمولی، مناسب برای نصب در یک منطقه بسیار امن است.

عایق عالی، مناسب برای انواع تجهیزات الکتریکی.

وزن سبک، کمتر از نصف شیشه معمولی، ساخت و پشتیبانی بار بسیار کوچک است.

رنگ روشن و روشنایی بالا است، مواد دیگر می تواند زیبا مقایسه نیست.

پلاستیک قوی است، مدل سازی بزرگ می شود، فرم پردازش آسان است.

میزان بهبودی بالا به وسیله افزایش آگاهی از حفاظت از محیط زیست شناخته شده است.

آسان برای نگهداری، آسان برای تمیز کردن، باران را می توان به طور طبیعی تمیز کرد، یا با صابون و پارچه نرم شسته شده است.