شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
18 سال از روند توسعه پی وی سی
- Mar 16, 2018 -

در 17 سال گذشته خرده فروشی جدید، هوش مصنوعی این موضوعات سال گذشته است. در تمام حوزه های زندگی، سرمایه قوی پایتخت پلتفرم اینترنت را برداشته است، و در نتیجه افزایش بسیار زیادی در هزینه های صنعت است؛ چگونه برای تعریف جهت توسعه سال نو برای تولید کنندگان PVC ما. به خصوص در شرایط ناخوشایند فعلی ما، هزینه بالا می رود، اما قیمت افزایش نمی یابد!

از زمان تأسیس تیم بازرسی مرکزی حفاظت از محیط زیست در ماه ژانویه سال 2016، بسیاری از صنایع تولید نیروی کار در کشور حفاظت از محیط زیست را تحت پوشش قرار داده اند. به طور خاص، تولیدکنندگان کوچک و متوسط ما از استاندارد آلودگی عبور نمی کنند و اساسا هیچ استانداردی ندارند. حفاظت از محیط زیست باید به شدت اجرا شود. از این تصمیمات، تلاش و عزم دولت برای محافظت از محیط زیست سخت نیست. حفاظت از محیط زیست اولین عامل تولید در 18 سال خواهد بود.

برای محصولات PVC ما این یک خبر بسیار خوب است. مواد ورق که تولید می کنیم اساسا توانایی حفاظت از سبز و محیط زیست است. حفاظت از محیط زیست غیر قابل مقایسه است، تا زمانی که ما به طور مداوم به طور مداوم توسعه و به طور مداوم تولید محصولات PVC سبز ایجاد، این فرصت خوبی برای تولید کنندگان PVC ما خواهد بود!