شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
یک راه برای حفظ محصولات اکریلیک
- Nov 13, 2018 -

با توسعه کیفیت زندگی، کالاهای متنوع اکریلیک نیز در زندگی روزمره ما ظاهر می شود. برای این محصولات اکریلیک، چگونه ما را پس از خرید نگه دارید و آنها را نگه دارید؟


برای حفظ و نگهداری محصولات اکریلیک ابتدا باید ویژگی های رضایت بخش محصولات اکریلیک را درک کنید و آسیب را به دنبال داشته باشید و سپس با استفاده از مشخصه های کیفیت آن ها، توانایی حفظ محصولات اکریلیک را تعیین کنید.

1. واکسن، می خواهید محصول را پررنگ و پر جنب و جوش، شما می توانید از موم مایع sprucing استفاده کنید، آرام با پارچه ای نرم برای رسیدن به دلیل پاک کنید.


2. چسب، اگر محصول عمدا شکسته شود، از چسب متیلن کلرید یا یک ماده خشک کننده استفاده کنید.


3. تمیز کردن، محصولات اکریلیک، اگر در حال حاضر به طور خاص تحت درمان قرار نگرفته و یا تهیه شده با سخت کننده، محصول خود را مسئول پوشیدن و خراش است. در نتیجه، برای درمان گرد و غبار مرسوم، ممکن است با پتو مرغ یا آب شسته شود، و سپس با پارچه صاف پاک شود. اگر روغن سطحی از بین برود، از مواد شوینده ملایم برای اضافه کردن آب و اسکراب با یک پارچه صاف استفاده کنید.

4. کشش، اگر محصول خراشیده یا سطح قرار داده شده است بسیار افراطی نیست، شما ممکن است سعی کنید و از یک سیستم پرداخت یا یک ماشین عایق اتومبیل برای نصب چرخ پارچه استفاده کنید، یک مقدار مناسب از موم پرداخت مایع، و ملایم خفیف تا بالا بردن


اکریلیک ویژگی های وزن خفیف، شفافیت بالا، ماشینکاری تمیز و غیره دارد، به طوری که مایل از طریق صنایع بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.