شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرآیند تولید ورق ABS
- Aug 21, 2018 -

1. خشک پارچه ABS دارای هیدروکسیکیت قوی و تمایل به خشک کردن مواد خام است. اگر پارچه خام دارای مقدار بیش از حد آب باشد، این امر به شیوه زیر تاثیر می گذارد. خشک باید از مصرف دمای حدود 85 ℃ آگاه باشد، در حال حاضر زمان بسیار کمتر از 2 ساعت است.

2. اکستروژن ممكن است در قیمت شناور مواد خام خورده ABS اختلاف نظر وجود داشته باشد، حتا اگر تصور كنید كه همان تولیدكننده همان نماد است، بنابراین دمای اکستروژن ABS باید با خیال راحت كنترل شود. آموزش تایید شده: یک بحث کوتاه در شناسایی انجمن های معتبر و واقعی

فیلتر کردن. فیلتر کردن ناخالصی ها را در داخل پارچه با سیلندر. مواد جدید را می توان با دو لایه از فیلتر ساخته شده، در حالی که مواد تشکیل دهنده ترکیب به 3 لایه فیلتر نیاز دارند. مراقبت نیز باید برای جلوگیری از دمای بیش از حد در سراسر فیلتراسیون گرفته شود.

چهار قالب ریخته گری قالب. به طور معمول، شکاف دهانه باید با 10٪ در مرحله با ضخامت ورق ABS مورد نیاز افزایش یابد. با این حال در داخل فرآیند ساخت واقعی، تمایل به تنظیم صحت در حال پیگیری با سناریو در آن زمان است. درجه حرارت ذره معمولا در حدود 230 ℃. علاقه باید به بخش اختلاف دما پرداخت شود نه بیش از 15 ℃، در غیر این صورت طول هیئت مدیره بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد کوچک است.

5. سه کالیبراسیون غلطک. هیئت مدیره که در داخل خنک کننده رول آسیب می بینند، دمای رول اولیه حدود هشتاد و سه درجه سانتیگراد، درجه حرارت رول دوم در حدود 87 ℃، درجه سوم دمنده در حدود 100 ℃.

6. کشش سرعت کشش کمی کمتر از سه رول است.

7. بسته بندی هیئت مدیره ABS با مواد کامپوزیت کاغذی پلاستیکی برای لایه بیرونی آن و پلی اتیلن برای لایه داخلی آن بسته بندی شده است.