شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای استفاده از پی وی سی رایگان ورق فوم
- Aug 01, 2018 -

برای سال های بسیاری از مردم در نظر که پی وی سی توجه انسان از اختلاف در طبیعت است و که آن را محیط را از بین می برد و منجر به توسعه زیست محیطی است. در سال 1996، آتش است که آمار فرودگاه دوسلدورف و هفده نفر، برخی از افکار غلط مردم ساخته شده فکر می کنم از پی وی سی به عنوان مقصر آتش، که بدون شک سوء تفاهم پی وی سی افزایش یافت.


مردم می دهد تصور اول سطح و شکل کالا. تبلیغات روانشناسان اعتقاد دارند این تصور نقش تعیین کننده نقش در فروش محصول. در این حالت، چشم انداز بازار فیلم پی وی سی بسیار امیدوار کننده است. در واقع با توسعه بار پی وی سی با عملکرد خوب خود، ساده فن آوری و بسیاری از مزایای دیگر به دست آوردن محبوبیت است. آن شده است به پذیرفته شده و بیشتر و بیشتر مردم به رسمیت شناخته شده. در کشورهای اروپایی و آمریکایی پی وی سی مورد علاقه صنعت ساخت و ساز است و پی وی سی است که همه جا در زندگی روزانه مردم دیده می شود. پی وی سی می تواند نه تنها رنگ طبیعت بیان اما همچنین نشان می دهد رنگ فانتزی مردم. در آلمان، 40% از مبلمان های پلاستیکی به سطح مواد ساخته شده است. دیدن آن میز اداری قفسه های تخت و کابینت آشپزخانه که طبیعی، زرق و برق دار، رنگی، زیبا، ظریف و ظریف، نه آنها با "زباله سفید" در خیابان ها مرتبط می کند. فیلم پی وی سی پلاستیکی است که به آنها کت زیبا است.


بنابراین پی وی سی در پایان چیست؟ نام کامل PVC پی وی سی و عنصر اصلی برای پی وی سی، علاوه بر سایر مواد به منظور افزایش آن مقاومت در برابر حرارت، سختی، انعطاف پذیری و غيره. لایه ای از فیلم سطحی است لاک جزء اصلی در وسط است پی وی و پایین لایه چسب پشت پوشش است. نوع مواد مصنوعی است که بسیار محبوب است به طور گسترده ای استفاده می شود و به طور گسترده ای استفاده شده در جهان امروز است. استفاده از آن جهانی رتبه دوم در مختلف مواد مصنوعی. بنا به آمار، در حالی که مصرف آن 6.3 میلیون تن تولید پی وی سی در اروپا در 1995 به تنهایی حدود یک میلیون تن بود. در آلمان متوسط تولید و مصرف PVC است یک میلیون و چهار صد هزار تن. پی وی سی است که تولید و در سراسر جهان اعمال نرخ 4%. در سال های اخیر رشد پی وی سی در جنوب شرقی آسیا که منسوب است به نیاز فوری به زیربنای ساختمانی در کشورهای جنوب شرقی آسیا به خصوص قابل توجه است. پی وی سی ماده مناسب برای تولید فیلم های سطح سه بعدی است.


پی وی سی را نرم پی وی سی و پی وی سی سخت را می توان تقسیم کرد. پی وی سی سخت برای حدود 2/3 از بازار و حساب های پی وی سی نرم 1/3 حساب های. پی وی سی نرم است که به طور کلی در سطح کف سقف و چرم استفاده می شود، اما چرا نرم پی وی سی حاوی نرم کننده (که همچنین به تفاوت بین نرم پی وی سی و پی وی سی سخت)، آن آسان برای تبدیل شدن به شکننده تر و آسان نیست برای حفظ دامنه استفاده از آن محدود است. پس از توسعه بزرگ و نرم افزار ارزش آن تا آن انعطاف پذیر, آسان به شکل آسان نیست برای ذخیره سازی شکننده، غیر سمی، غیر آلاینده، مدت زمان سفت و سخت پی وی سی نرم شدن، شامل نمی شود. موارد زیر به عنوان پی وی سی می گویند. اصل PVC فیلم پلاستیک خلاء، که برای بسته بندی سطح پانل های مختلف استفاده می شود است. پس آن نیز فیلم های تزئینی و چسب فیلم نامیده می شود. در بسیاری از صنایع مانند ساختمان مواد بسته بندی، پزشکي و غيره استفاده می شود. بزرگترین نسبت مصالح صنعت 60% پس از صنعت بسته بندی و همچنین تعدادی از دیگر بخش های کوچک است.


دو دلیل مهم که چرا پی وی سی به طور گسترده ای در صنعت مواد ساخت و ساز استفاده می شود وجود دارد.


عملکرد منحصر به فرد از پی وی سی (باران اثبات مقاوم، آنتی استاتیک، آسان به شکل) است و دو پی وی سی کم ورودی و خروجی بالا ویژگی است. چرا پی وی سی دو مزیت این داشته باشیم؟ پاسخ از روند تولید آن بگذارید.


فرایند تولید پی وی سی پیچیده است. خطوط معمولی است که معمولا از رفع فشار, دستگاه چاپ, دوباره پوشش دستگاه کشش و دستگاه برش تشکیل شده است. عمدتا تولید فیلم نازک با ضخامت تنها 0.3 mm تا 0.7 میلی متر توسط نورد پرس چرخش غلتک و چسب نواری با حرارت نورد، که تولید شده و در مقابل فیلم چاپ شده توسط چاپگر. کت پشتیبان گیری توسط دستگاه backcoat به پشت غشا متصل است. این پوشش کم نگیرید. تضمین مهم برای کیفیت فیلم پی وی سی است. پوشش بازگشت از مواد خاص ساخته شده و عامل میل پر انرژی است. پوشش این است که فیلم پی وی سی محکم متوسط و یا وسایل دیگر می توان با ترکیب، و نه برای ده یا پانزده سال باز است. بزرگترین مشکل با فیلم چسب معمولی این است که آن می تواند مشکل ریختن غشاء حل است. به عنوان کل فرایند تولید در درجه حرارت بالا (220 درجه است دماي غلتکی) انجام شده است، فیلم PVC مقاومت بالا در برابر نور و آتش مقاومت است که تضمین کیفیت بالا فیلم پی وی سی است. البته، این بسیار خواستار برای دستگاه های تولید است، معمولا هزینه های خط تولید تجهیزات 39 میلیون علائم و معادل 160 میلیون یوان. از سوی دیگر روند تولید فیلم پی وی سی بسیار ساده است و خروجی دستگاه بسیار بزرگ است. بنابراین، در راه جامع پی وی سی در واقع ورودی کم و بازدهی بالا و محصول است.


فرق فیلم پی وی سی با فیلم دشنه عادی است؟ فیلم چسب معمولی به طور مستقیم متصل به سطح هیئت مدیره با چسب در دمای اتاق، بنابراین پس از یک سال یا دو فیلم چسب آسان به سقوط است. غشا PVC به خصوص برای شرددرس سند خلاء است که متصل به سطح ورق در دمای 110 درجه بالا طراحی شده است. بنابراین، آن آسان به سقوط است.


اگر چه فیلم پی وی سی با کیفیت عالی تضمین، که، پس از همه، پی وی سی محصول شیمیایی، نیست بیش از مواد طبیعی سمیت و بو را حذف می تواند و نه می تواند باعث آسیب به محیط زیست گفته می شود ممکن است. این چنین نیست چرا که آلمان تولید فیلم پی وی سی از پالایش ویژه ساخته شده است، بنابراین پی وی سی است کاملا غیر سمی, بی مزه برای پوست انسان و یا سیستم تنفسی مواد سمی کاملا، استخراج شده است.