شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت نرم افزار بین هیئت مدیره PC و هیئت مدیره اکریلیک
- Aug 21, 2018 -

نام شیمیایی هیئت مدیره اکریلیک پلی متیل متاکریلات است. مهمترین پلاستیک های نوری، خواص جامع خوب و خواص اپتیک، شفافیت قابل مقایسه با شیشه های نوری است، تقریبا می تواند تمام طول موج نور قابل مشاهده، نور، 91٪ نور، براق خوب، نور و قوی، جذب کارایی، مقاومت شیمیایی خوب و weatherability ، نقص سختی سطح آسان برش سطح، گسترش جذب آب به راحتی، می تواند لنز نوری و لنز صنعتی را ایجاد کند.

استحکام کشش صفحه PC (بالا از گرمانرم)، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاوم در برابر سرد، خم شدن، مقاومت کششی و معادل نایلون، کشش بیشتر و مدول الاستیک، ثبات ابعادی، مقاومت در برابر سایش و معادل نایلون، مقاومت در برابر خوردگی، شفافیت بالا، اما آسان ترک. اغلب برای ساخت چرخ دنده، یاطاقان، PC شفاف و بی رنگ استفاده می شود برای ساخت هواپیما، شیشه جلو اتومبیل. به طور خاص، محصولات جدید juyou شامل هیئت مدیره استقامت، تابش آفتابی، هیئت مدیره PC، هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره PC و هیئت مدیره استقامت PC است.

هر دو آنها پلاستیک شفاف هستند. در مورد همان ضخامت و همان ذرات خام مواد، عبور نور از صفحات اکریلیک 2-3٪ بالاتر از PC است، هر دو آنها نزدیک به 90٪ است. آسان نیست که آنها را با چشم غیر مسلح تشخیص دهیم. با این حال، از آنجا که آنها دو ماده هستند، چهار تفاوت وجود دارد:

1. مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر آب و هوا: صفحات اکریلیک هنگامی که به 70 درجه می رسند، در حالی که 120 درجه است. بنابراین، رایانه های شخصی به درجه حرارت و گرما مقاوم هستند، و دمای کار بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد

2. مقاومت ضربه، مقاومت ضربه و شاخص مقاومت: همان ضخامت، مقاومت ضربه PC 30-50 برابر صفحات اکریلیک است. صفحات PC ضخیم در آغاز 6mm مواد ضد گلوله هستند.

3. مقاومت در برابر آتش و مقاومت آتش: کامپیوتر یک ماده بازدارنده شعله، متعلق به نوع بازدارنده شعله کلاس B (دارای امتیاز بین المللی ul94-v2) است. به عنوان یکی از پلاستیک های خود خاموش، آسان است برای سوختن، در حالی که هیئت مدیره اکریلیک شعله عقب مانده نیست.

4. حفاظت از محیط زیست: PC یک نوع پلاستیکی محیط زیست دوستانه است، در حالی که برخی از ویژگی های هیئت مدیره اکریلیک نمی توانند به سطح برسند، بنابراین برخی از زمینه های خارجی قبلا استفاده از هیئت مدیره اکریلیک را حذف کرده اند و استفاده از هیئت مدیره اکریلیک به تدریج در چین گسترش خواهد یافت. اگر چه چین یک کشور بزرگ از هیئت مدیره اکریلیک است، تولید هیئت مدیره اکریلیک با ارزش افزوده بسیار کم است و همه به واردات بستگی دارند.