شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خصوصیات، تفاوت ها و مزایا و معایب ورق های پی وی سی، ورق های PP و ورق های پلی اتیلن
- Aug 09, 2018 -

هیئت مدیره PVC از PVC ساخته شده است که از لانه زنبوری ساخته شده است. این یک فیلم پلاستیکی خلاء است که برای پوشاندن سطح پانل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین آن نیز به نام فیلم تزئینی و فیلم چسبنده است. این امر به بسیاری از صنایع مانند مصالح ساختمانی، بسته بندی، پزشکی و غیره اعمال می شود. بزرگترین بخش صنایع مصالح ساختمانی 60٪ است، به دنبال آن صنعت بسته بندی و همچنین تعداد دیگری از بخش های کوچک است. با توجه به درجه نرم و سخت، می توان آن را به PVC نرم و سخت PVC تقسیم شده است. با توجه به فرایند تولید، می توان آن را به هیئت مدیره فوم پوسته پوست PVC و هیئت مدیره کف فوم رایگان تقسیم شده است. هیئت مدیره PVC از PVC ساخته شده است که از لانه زنبوری ساخته شده است. این یک فیلم پلاستیکی خلاء است که برای پوشاندن سطح پانل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین آن نیز به نام فیلم تزئینی و فیلم چسبنده است. این امر به بسیاری از صنایع مانند مصالح ساختمانی، بسته بندی، پزشکی و غیره اعمال می شود. بزرگترین بخش صنایع مصالح ساختمانی 60٪ است، به دنبال آن صنعت بسته بندی و همچنین تعداد دیگری از بخش های کوچک است. با توجه به درجه نرم و سخت، می توان آن را به PVC نرم و سخت PVC تقسیم شده است. با توجه به فرایند تولید، می توان آن را به هیئت مدیره فوم پوسته پوست PVC و هیئت مدیره کف فوم رایگان تقسیم شده است.

بشقاب PP ماده نیمه بلورین است. از PE سخت تر است و نقطه ذوب بالاتر است. از آنجائیکه دمای PP هموپلیمر شکنندهتر از درجه بالاتر 0 درجه سانتیگراد است، بسیاری از مواد PP تجاری دارای کوپلیمرهای نامنظم با 1 الی 4 درصد اتیلن یا نسبت بالای محتوای اتیلن انبردست هستند. مواد پلیمری کوپلیمر دارای درجه حرارت پایین تر درجه حرارت (100 درجه سانتیگراد)، شفافیت کم، براق کم، سختی کم است، اما قدرت ضربه قوی تر. قدرت پروتئین با افزایش محتوای اتیلن افزایش می یابد. دمای نرم شدن VEKA در PP برابر با 150 درجه سانتیگراد است. از آنجا که کریستالی زیاد است، سختی سطح و مقاومت خراش از مواد بسیار خوب است. هیچ شکاف تنش زیست محیطی در PP وجود ندارد. به طور کلی، PP با اضافه کردن فیبر شیشه ای، افزودنی فلزی یا لاستیک گرمانرم اصلاح می شود. سرعت جریان PP MFR در محدوده 1 ~ 40 است. مواد کم پروتئینی MFR دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربه، اما قابلیت انعطاف پذیری کمتر. برای مواد با همان MFR، قدرت نوع کوپلیمر بیشتر از هموپلیمر است. به دلیل کریستالیزاسیون، انقباض PP بسیار بالا است، به طور کلی 1.8 ~ 2.5٪. و جهت هماهنگی میزان انقباض بسیار بهتر از PE-HD و مواد دیگر است. افزودن 30٪ مواد افزودنی شیشه می تواند انقباض را تا 0.7٪ کاهش دهد. مواد پلیمری و همپلیمر PP دارای مقاومت رطوبت عالی، مقاومت اسیدی و قلیایی و حلالیت هستند. با این حال، آن را به مقاومت در برابر حلال های هیدروکربن معطر (بنزن)، حلال های هیدروکربن های کلر (تتراکلرید کربن)، و غیره مقاومت در برابر اکسیداسیون در دمای بالا، بر خلاف PE. تخته PP به طور گسترده ای در ظروف شیمیایی، ماشین آلات، الکترونیک، لوازم الکتریکی، بسته بندی مواد غذایی، پزشکی، دکوراسیون و درمان آب و سایر زمینه ها استفاده می شود. دمای عملیاتی هیئت مدیره PP تا 100 درجه است.

هیئت مدیره پلی اتیلن مقاومت بسیار خوبی نسبت به اکثر مواد شیمیایی صنعتی و خانگی دارد. بعضی از مواد شیمیایی خوردگی شیمیایی مانند اکسیدان های خوردگی (اسید نیتریک متمرکز)، هیدروکربن های معطر (زایلن) و هیدروکربن های هالوژنه (تتراکلرید کربن) را تولید می کنند. پلیمر غیر جذب شده و مقاومت بخار بخار را دارد و می تواند برای مقاصد بسته بندی استفاده شود. HDPE دارای خواص الکتریکی عالی، به خصوص قدرت دی الکتریک بالا، و آن را برای سیم و کابل مناسب است. کلاس وزن با وزن مولکولی با مقاومت بالا، در دمای اتاق و حتی در دمای پایین -40 درجه سانتیگراد مقاومت بسیار خوبی دارد. ویژگی منحصر به فرد HDPE از نمرات مختلف ترکیبی مناسب از چهار متغیر اساسی است: تراکم، وزن مولکولی، توزیع وزن مولکولی و افزودنی ها. کاتالیزورهای مختلف برای تولید پلیمرهای خاص با عملکرد خاص استفاده می شود. این متغیرها برای تولید مقادیر HDPE از کاربردهای مختلف ترکیب شده و بهترین تعادل را در عملکرد به دست می آورند. آن دارای پایداری شیمیایی خوبی است و می تواند مقاومت در برابر اکثر اسید، قلیایی، حلال های آلی و فرسایش آب گرم. عایق برق خوب است.