شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش بررسی برای ولتاژ با عملکرد پانل های عایق
- Aug 16, 2018 -

بررسی روش برای مقاومت در برابر ولتاژ پانل های عایق:

هر صفحه چسب عایق باید با قابلیت مقاومت در برابر ولتاژ مورد بررسی قرار گیرد. روش بازرسی این است که صفحات عایق بر روی یک قاب که با یک صفحه فلزی (ورق آلومینیومی معمولی موجود است) قرار داده شود، یک صفحه فلزی با هر طرف کمتر از 10 سانتیمتر در بالای صفحه عایق قرار دهید، یک الکترود متصل به ترانسفورماتور قرار دهید روی صفحه فلزی، و الکترود دیگر را به طرف دیگر ورق عایق وصل کنید و سپس با سرعت حدود 1000 V / s افزایش دهید. برای بررسی ولتاژ مورد نیاز برای بازرسی، پیوسته 1 دقیقه و خواندن دستگاه Ma Ma meter را ضبط کنید. بدون شکست استاندارد است. بازرسی بازرسی زمانی که شکست ولتاژ بالا از تخته عایق، در سوراخ مجاز به پچ، اما پس از پچ باید از بازرسی ولتاژ مقاوم در برابر جدید، واجد شرایط استفاده، و تنها می تواند به عنوان محصولات ثانویه استفاده می شود.

1. مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر انعطاف پلاستیکی لاستیک، نوار عایق لاستیک براق سیاه و سفید، قرمز، سبز و دیگر محصولات منحصر به فرد با سختی بالاتر، مقاومت در برابر حرارت بهتر است. این می تواند در محدوده بخار، هوای گرم و غیره تحت شرایط دمای بین - 30 ~ 100 C و نیم فشار رخ می دهد.

استفاده از محصول: مناسب برای مشت زدن انواع مختلف واشر و صفحات با عایق حرارتی. هیئت مدیره عایق صوتی اسید و قلیایی، پد عایق براق سیاه و سفید، قرمز، سبز و دیگر محصولات منحصر به فرد: با سختی بالاتر، مقاومت اسیدی و قلیایی. این را می توان در مایعات اسیدی (قلیایی) با درجه حرارت بین -30 ~ + 60 و 20 صد درصد استفاده کرد.

این محصول می تواند برای مشت زدن انواع واشر و تجهیزات سفت و سخت مختلف استفاده شود.

2. نوار عایق مقاوم در برابر روغن، عایق لاستیک مات براق سیاه و سفید، قرمز، سبز و دیگر محصولات منحصر به فرد با سختی بالاتر، مقاومت در برابر سفت تر. این می تواند در روغن، روغن ترانسفورماتور، سوخت و دیگر رسانه ها در -30 تا +100 درجه سانتیگراد استفاده شود. این محصول برای استفاده در انواع مختلف واشر مناسب است.

3. ورقه لاستیک مقاوم در برابر شعله ور محصولات براق سیاه و سفید منحصر به فرد با آتش تاخیر زیبا، سرعت گسترش شعله پایین، از محل منحصر به فرد آتش خاموش است. این محصول می تواند برای تعمیر پس زمینه قابل اشتعال درجه حرارت بالا استفاده شود.

ورق لاستیکی نئوپرن دارای مقاومت در برابر پیری گران و خوب است که می تواند در سایت های الکترونیکی و حرارتی استفاده شود و می تواند به عنوان مواد مقاوم در برابر روغن استفاده شود.

تخته پی وی سی، هیئت مدیره عایق، هیئت مدیره نسوز.