شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
برنامه های مختلف از ورق عایق در صنایع مختلف
- Sep 11, 2018 -

تخته عایق عالی عایق الکتریکی و خواص مکانیکی و پایداری حرارتی و مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر خوردگی است. بنابراین، استفاده از محصولات انجمن عایق بسیار گسترده است عمدتا در حوزه زیر نرم افزار:


کاربرد در صنعت حمل و نقل


اروپا، ایالات متحده، ژاپن و دیگر کشورهای توسعه یافته تعداد زیادی از وسایل نقلیه است که فکر می کنم آن است که مناسب برای استفاده از عایق تخته مواد کامپوزیت ساخته شده مربوط به اتومبیل، اتومبیل، قطار، تراکتور، موتور و همچنین وسایل نقلیه ورزش، وسایل نقلیه کشاورزی و انواع دیگر وسایل نقلیه، عایق اصلی هیئت مدیره دستگاه های زیر پوشش:


1-جلو و عقب نوار داشبورد و غیره را تضمین کند.


2-بدن و بدن اجزای بدن پوسته پوسته سخت سقف طبقه درب، Dissipating گاز مانع صفحه جلو پایان صفحه چمدان کابین پوشش صفحه، آفتابگیر، عایق صفحه بال بشقاب پوشش موتور چراغ پیشانی بازتابنده.


3. موتور هود زیر دستگاه مانند کولر پوسته، هود، مصرف لوله پوشش، فن راهنمای حلقه، بخاری پلیتی، آب جعبه دستگاه، دستگاه های سیستم ترمز و همچنین باتری براکت موتور موتور عایق صدا هیئت مدیره.


کاربرد در وسایل نقلیه ریلی


هیئت مدیره راه آهن قاب پنجره خودرو توالت قطعات صندلی چای جدول جدول عایق هیئت محفظه پانل و سقف تخته عایق برق, و غیره.


نرم افزار در پروژه های ساختمانی


1 آب نگه داشتن جعبه 2 3 محصولات شستشو 4 تانک تمیز کردن ساختمان مدل بورد و قطعات اتاق ذخیره سازی.


استفاده از عایق پانل محصولات در صنعت برق و ارتباطات مهندسی عمدتا قطعات زیر را پوشش می دهد.


پوشش های الکتریکی: شامل جعبه سوئیچ الکتریکی عایق هیئت مدیره سیم کشی برق جعبه ابزار پنل پوشش، و غیره 2. قطعات الکترونیکی و قطعات الکترونیکی: مانند عایق تخته عايق و ابزار عایق و پوشش موتور پایان، و غیره.


استفاده در حمام


پس از دفتر تبدیل به بخشی از بقا دوش با رشد استانداردهای زندگی بسیاری از مردم. در شرق، 2.2 میلیون خانوار ساخته یا بازسازی هر سال ساخت شکوفایی صنعت ساخت و ساز به خصوص در وان حمام بزرگ, امکانات حمام، غرق و دیگر محصولات است که مناسب در نظر گرفته می شوند و استفاده از ورق عایق و این محصولات در حال حرکت به سمت توسعه مقیاس بزرگ و پیشرفته ورق کامپوزیت مواد عایق می توانید از لوازم حمام ساخته. مردم لذت بردن از حواس بینایی و لمسی، و قیمت توان رقابت با آجر یا محصولات مینای دندان، تغییر الگوهای بسیار. هر محل به عنوان کارآمد زیبایی است که تبدیل به بخشی ضروری از خانواده آینده بیان شده است.