شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
محصولات خانگی و PVC با هم برای حفاظت از سبز و محیط زیست
- Mar 16, 2018 -

در سال های اخیر، آب و هوا موجب شده مردم احساس اهمیت حفاظت از محیط زیست را. ما نمی توانیم زودتر یا کمتر از محیط زیست خود محافظت کنیم و از محصولات سبز استفاده کنیم. دولت ما نیز به شدت در پیاده سازی سیاست زیست محیطی ما است، چه این دو سال برای بسیاری از تولیدکنندگان نظم محرکه بسیار سختگیرانه و یا به روز رسانی اتوبوس الکتریکی که ما هر روز کار می کنیم. هر کس مسئول حفاظت از محیط زیست است! صنعت دکوراسیون داخلی استثنایی نیست.

18 سال در آغاز نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه، وزارتخانه، وزارتخانه، کمیته استاندارد ملی، و به طور مشترک توسط صدور گواهینامه و اعتباربخشی دولتی "در مورد ترویج استانداردهای محصولات مواد سبز ساختمان، صدور گواهینامه و راهنمایی های کار شناسایی" کتاب هدف از ترویج مواد مصالح ساختمانی چین به منظور تولید محصولات با کیفیت برتر سبز سبز است. صنعت مصالح ساختمانی یک صنعت ستونی از اقتصاد ملی ما است. در 16 سال گذشته، صنعت مواد شیمیایی چین به 7.6 تریلیون یوان رسیده است. بنابراین واقعا تولید مواد و مصالح ساختمانی در کشور ما است، اما برای مدت طولانی کارخانه مصالح ساختمانی ما دشوار است برای رفع توسعه پایدار صنعت سبز ساختمان، به طوری که کشورهای به ارائه این قوانین سخت و سریع.

در تحول محصولات، ما باید این آگاهی سبز و محیط زیست داشته باشیم، مانند کف PVC ما به اینترنت متصل است؛ از تاریخ ساختمان های طبقه ای در اروپا، سخت نیست که تنها مواد با صرفه جویی در انرژی و محیط زیست مانند PVC، محبوب تر از مصرف کنندگان ما هستند!