شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه بسیاری از انواع تخته پی وی سی؟
- Aug 01, 2018 -

هیئت مدیره PVC - هیئت مدیره ضد پیسی PVC

آلومینیوم فلورسنت آلومینیوم آنتی استاتیک فلزی آنتی استاتیک PVC (هیئت مدیره آنتی استاتیک PVC)

مشخصه:

سختی سطح بالا است و مقاومت خراشیده عالی است؛ مقدار مقاومت سطح 6 تا 8 عدد مربع اهم است که دارای عملکرد ضد استاتیک عالی است، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر حلال شیمیایی برجسته است. ظاهر زیبا است، بسیار صاف و صاف است و میزان انتقال بیش از 73٪ است.

درجه بازدارنده شعله ul-94: V-0 است.

رنگ:

شفاف، دودی، شیر سفید، خاکستری و غیره.

کاربرد:

پوشش تجهیزات، جعبه گرد و غبار، ثابت تست و غیره.

تخته پی وی سی - صفحه سخت پی وی سی

ورق اکستروژن PVC سفت و سخت از CM80 مخروطی دوقلو پیچ اکستروژن خط وارد شده از سینسیناتی Miraclan اتریش ساخته شده است. کیفیت محصول درجه اول، رنگ به طور کلی خاکستری و سفید است، اما همچنین با توجه به نیاز مشتری به تولید تخته چوب رنگی PVC، رنگ آن روشن، زیبا و سخاوتمندانه است.

حد بالای محصول ضخامت کمتر از 25 میلی متر است.

عرض محصول: 900mm، 1300mm، 1500mm.

ویژگی های عملکرد:

کیفیت محصول GB / T13520-1992 است. با پایداری شیمیایی عالی، مقاومت در برابر خوردگی، سختی بالا، مقاومت بالا، ضد التهابی (مقاومت در برابر پیری)، مقاوم در برابر آتش (با خاموش بودن خود)، عایق قابل اعتماد، سطح صاف، جذب غیر آب، بدون تغییر شکل، پردازش آسان و غیره.

استفاده کنید:

این محصول از لحاظ ترموفورمین عالی است، که می تواند برخی از فولاد ضد زنگ و دیگر مواد مصنوعی مقاوم در برابر خوردگی را جایگزین کند.

صفحه پی وی سی - صفحه شفاف پی وی سی

محصولات آلبوم بشقاب پرتقال شفاف ساخته شده از ورق های پلاستیکی با مقاومت بالا و بالا ساخته شده توسط مواد وارداتی مواد خام و کمکی ساخته شده است. رنگ محصولات سفید، یاقوت کبود، چای، قهوه و بسیاری از انواع دیگر است.

حد بالاي ضخامت محصول: زير 20mm

حداکثر عرض محصول: 1300 میلیمتر

مشخصات: 1300 x 2000mm

ویژگی های عملکرد:

این محصول دارای قدرت بالا، شفافیت بالا، مقاومت در برابر آب و هوای خوب، ویژگی های غیر سمی، بهداشتی و فیزیکی نسبت به پلکسی گلاس است.

کاربرد: این محصول به طور گسترده ای در هیئت مدیره حفاظت از تجهیزات، دکوراسیون داخلی، مخزن آب آشامیدنی، نمایش سطح مایع و غیره استفاده می شود.

هیئت مدیره PVC - هیئت مدیره پی وی سی

هیئت مدیره نرم پی وی سی (ورق نورد) دارای سطح براق و نرم است. رنگ های قهوه ای، سبز، سفید، خاکستری و دیگر رنگ ها برای انتخاب وجود دارد، محصول از مواد خام، تولید خوب، به طور گسترده ای استفاده می شود.

حداکثر عرض: 1300 میلیمتر

مشخصات فنی:

عرض 1300 میلی متر، وزن 50 کیلوگرم / بسته نرم افزاری

ویژگی های عملکرد:

مقاومت نرم و سرما، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر اسید و قلیایی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر اشک بسیار عالی، قابلیت جوش پذیری عالی، خواص فیزیکی نسبت به لاستیک و دیگر کویل ها.

استفاده کنید:

این مورد به صنایع شیمیایی، آبکاری، پوشش از مخزن الکترولیتیک، بالشتک عایق بندی شده، قطار، ترمز داخلی خودرو و مواد کمکی اعمال می شود.

صفحه پی وی سی - صفحه پلاستیکی PVC

این محصول پلاستیکی ترموپلاستی برتر است که می تواند برخی از فولاد ضد زنگ و سایر مواد مصنوعی مقاوم در برابر خوردگی را جایگزین کند. به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی، نفت، آبکاری، تصفیه آب و درمان، تجهیزات حفاظت از محیط زیست، معدن، پزشکی، الکترونیک، ارتباطات و صنایع دکوراسیون استفاده می شود.