شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
معرفی مشخصات شکل گیری ورق PVC
- Nov 20, 2018 -

ورق PVC ساخته شده از PVC سخت است، که ضد آب، ضد رطوبت و ضد گلوله است. این مواد حاوی مواد خام بازدارنده شعله است، بنابراین استفاده از آن ایمن می باشد. اکثر ورق های پلاستیکی پلاستیکی عمدتا دشت هستند و الگوهای تقلیدی و الگوهای سنگ مرمر نیز وجود دارد. مقطع آن یک ساختار مش مشکی مانند لانه زنبوری است و در هر دو طرف زبان و مشاعره پردازش می شود. این جزئیات انتخاب است. این نیاز به زبان و شیار مستقیم و مستحکم است و نیش صاف است و قطعات آن از ناحیه و ارتفاع متفاوت است. پانل های پلاستیکی پلاستیک متفاوت است از 12 تا 20 یوان در هر متر مربع، که مقرون به صرفه است. ویژگی های مکانیکی، خواص الکتریکی عالی، مقاومت قوی اسیدی و قلیایی، پایداری شیمیایی خوب، اما نقطه ضعف کم. مناسب برای ساخت صفحات نازک، سیم و کابل عایق بندی، مهر و موم، و غیره استفاده جهانی آن است که در هر از مواد مصنوعی، آن را به ثمر رساند. PVC در حال تولید و استفاده در سراسر جهان با نرخ 4٪ است. در سال های اخیر، رشد ورق های پلاستیکی پلاستیکی در آسیای جنوب شرقی به ویژه با توجه به نیاز فوری برای ساخت زیرساخت ها در کشورهای جنوب شرقی آسیا، بسیار مهم بوده است. از موادی که می توانند فیلم های سطح سه بعدی تولید کنند، PVC مناسب ترین مواد است. PP پلی پروپیلن است، PP دارای پایداری شیمیایی عالی است و برای اکثر اسید ها، پایه ها، نمک ها و اکسیدان ها بی اثر است.


خصوصیات ریخته گری ورق PVC:

1. مواد آمورف، جذب رطوبت کم، سیالیت ضعیف. برای بهبود سیالیت و جلوگیری از وقوع حباب ها، پلاستیک می تواند قبل از خشک شدن باشد. سیستم ریخته گری قالب باید کوتاه و ضخیم باشد و لوازم جانبی گرد و غبار ضد گرد و غبار ضد حریق باید از بین بروند. بزرگ، گوشه های مرده. قالب باید خنک شود و سطح کروم باشد.

2. با توجه به ویژگی های خوردگی و مایع آن، بهتر است از تجهیزات و قالب های خاص استفاده کنید. تمام محصولات باید با انواع مختلف و مقدار مواد افزودنی در صورت نیاز اضافه شوند.

3. این بسیار متنوع است و به راحتی از فولاد و مس در 200 درجه سانتیگراد متفاوت است و در طول تمایز فرسایش می یابد. گاز مضر محدوده دماي قالب ريزي کوچک است.