شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روند توسعه اکریلیک در بازار چین
- Mar 16, 2018 -

MMA معمولا به عنوان شیشه آلی شناخته می شود، همچنین اکریلیک یا اکریلیک نامیده می شود، مردم هنگ کنگ قدرت بیشتری دارند، نوعی از پیشرفت های اولیه گرمانرم های مهم هستند، شفافیت خوب، ثبات شیمیایی و مقاومت در برابر آب و هوا، رطوبت آسان، پردازش آسان، ظاهر زیبا، به طور گسترده ای در صنعت ساخت و ساز استفاده شده است. محصولات شیشه ای آلی را می توان به تخته های ریخته گری، تخته های اکستروژن و قالب های پلاستیکی تقسیم کرد.

1. کاربرد پلکسی گلاس (اکریلیک) در صنعت ساخت و ساز از نظر معماری، پلکسی گلاس (اکریلیک) عمدتا در نورپردازی معماری، سقف شفاف، سقف، غرفه تلفن، ورقه های پله و دیوار اتاق و غیره استفاده می شود. لوازم بهداشتی دارای وان حمام، دستشویی، کمد و سایر محصولات است. در سال های اخیر، توسعه نرم افزار جاده های با سرعت بالا و با کیفیت بالا و نورپردازی خودرو نیز بسیار سریع است. در میان آنها، رشد بازار روشنایی ساختمان، حمام، جعبه نور تبلیغاتی خیابانی و غرفه تلفن سریع است و فضای توسعه آینده بزرگ است، چشم انداز بازار بسیار گسترده است.

در سالهای اخیر با استفاده از هر هتل بزرگ شهر، ساختمان هتل و مسکونی، بدن نورپردازی معماری در کشور ما به سرعت در حال توسعه است، با استفاده از صفحات اکستروژن پلکسی گلاس ساخته شده از یک بدن نور، با ساختار کلی قدرت بالا، وزن سبک، راندمان بالا نور، مزایای عملکرد ایمنی بالا، در مقایسه با محل معدن غیر معدنی شیشه معدن، دارای برتر است.

در حال حاضر ایالات متحده و ژاپن قوانین اجباری را در قانون تدوین کرده اند و شیشه های ابتدایی و متوسطه و مهد کودک ها باید از پلکسی گلاس (اکریلیک) ساخته شود. با بهبود مستمر قوانین و مقررات کشور ما، انتظار می رود که در آینده نزدیک، قانون چینی نیز تصریح می کند که شیشه های مدارس ابتدایی و متوسطه و مهد کودک ها باید از پلکسی گلاس (اکریلیک) ساخته شود. در عین حال، سرعت ساخت و ساز شهری در سراسر کشور افزایش یافته است، نشان های خیابانی، جعبه های تبلیغاتی و غرفه های تلفن نشان داده شده است که در میان آنها قابل توجه بودن مواد مورد استفاده مواد اکریلیک است.

در صنایع بهداشتی، به عنوان یک نتیجه از حمام های اکریلیک پلکسی گلاس ظاهر لوکس، احساس عمق، آسان برای تمیز کردن، قدرت بالا، کیفیت نور و استفاده راحت، و غیره، به طور گسترده ای در سال های اخیر استفاده می شود، حدود 1.5 میلیون با تولید سالانه، مصرف اکستروژن PMMA یا ریخته گری 5000 تن.

با بهبود کدهای ساختمان چین، PMMA در زمینه های کاربردی بیشتر رقابتی خواهد بود. علاوه بر این، شیشه های آلی مخصوص مانند پلکسی گلاس نوری، شیشه ای آلی ضد اشعه و پلکسی گلاس درجه سی دی، هنوز در صنعت ساخت و ساز چین خالی هستند.

تولید و وضعیت بازار PMMA آلی چینی (اکریلیک) PMMA ظرفیت تولید کل محصولات شیشه ای آلی در ایران حدود 130،000 تن در روز است که تولید کننده های زیادی هستند اما مقیاس تولید کوچک است.

ظرفیت تولید و فرآوری آلی شیشه ای آلی داخلی بسیار بزرگ است، اما ساختار محصول نامناسب، تنها انواع متداول محصولات، محصولات با ارزش افزوده، عدم نیاز به ساخت و ساز در کیفیت و کیفیت می تواند تقاضای بازار را برآورده ننماید ایجاد یک تقاضای بزرگ برای صفحه اکستروژن نیاز به تعداد زیادی از واردات از خارج از کشور.

در سال های اخیر، مصرف پلاسکسیفایر چینی (اکریلیک) به سرعت در حال افزایش است، اما در چین، انواع PMMA آلی شیشه ای، مقدار کم، کیفیت پایین تر است، نمی تواند نیازهای بازار داخلی را تامین کند، و منجر به افزایش واردات سال به سال. در سال 2000، واردات پلاستیک ساخته شده توسط PMMA در چین به 77000 تن رسید و تقریبا 4،000 تن از صفحات شیشه ای آلی وارد شده است. از لحاظ واردات، کل واردات از گوانگدونگ، شانگهای، ژجیانگ و جیانگ سو به حدود 95 درصد از کل واردات رسید. جیانگ سو، شانگهای تولید اصلی چین از تولید هیئت مدیره ریخته گری آلی است، به دلیل فرآیند ریختن ساده است، سرمایه گذاری کمتر، بسیاری از شرکت های شهرستان در فرایند تولید آسیاب، دستگاه کوچک است، کیفیت محصول بسیار کم است کیفیت استانداردهای صنایع مصالح ساختمانی در کشورهای خارجی در حال حاضر منسوخ شده است.

در دهه 1980 حجم فروش سالانه شیشه های آلی در چین کمتر از 20،000 تن بود و بازار مصرف توسط صنعت ساخت و ساز غالب نبود. در دهه 90، کاربرد بازار PMMA در صنعت ساخت و ساز توسعه بیشتری دارد، مصرف آن به سرعت در حال رشد است، در سال 2000 به 85000 تن رسیده است، ورق ریختن 29000 تن، 25000 تن ورق اکستروژن، 31000 تن پلاستیک (بدون اکستروژن) ورق ریخته گری) پیش بینی می شود که در چند سال آینده نرخ رشد بازار داخلی اکریلیک داخلی بیش از 6 درصد باقی خواهد ماند. برآورد شده است که تا سال 2005، ظرفیت بازار شیشه های اکریلیک در چین 110،000 تن خواهد بود و هزینه ساخت و ساز برای 60٪ ~ 70٪ است.