شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شکل گیری ورق پی وی سی سخت
- Aug 22, 2018 -

(1) روش قالب.

دوز و مخلوط به پایان رسید. بزرگ جدول درصد تولید را بلافاصله اثرات اکستروژن سرعت پارامترهای روش و محصول عالی از اکسترودر، بنابراین این روند به شدت کنترل می شود.

باید مواد هر چیزی که در روش برای اندازه گیری می شود که باید برای جلوگیری از تغییر فرمول واقعی به عنوان یک نتیجه از اشتباهات بزرگ داخل اندازه گیری بر این اساس مشکل لذت بخش تجزیه و تحلیل و کنترل خوب در حال رشد باشد. این فاکتور در روش تولید واقعی اغلب تمیز را نادیده بگیرد، دلیل توجه به اندازه کافی باید.

الف دمای مخلوط کردن. مخلوط به طور کلی منطقه در میکسر سرعت بالا می گیرد. مواد داخل میکسر در گرما اصطکاک بیش از حد سرعت در روش ترکیب دستکاری دما بسیار مهم است.  امتیاز می شود برای دستکاری دما: اول، پس از رزین درصد و اجزای به میکسر قرار است آنها را در یک بار هم زده شود و درجه حرارت می تواند با کمک اصطکاک مطرح شده. هنگامی که درجه حرارت مورد 120t می رسد، این احتمال به میکسر تخلیه شده خواهد شد. 2 گرم مخلوط در مخلوط سرد در قاب زمان مطمئن, در حالیکه کمتر از 45 میکسر بدون خونریزی بند یا دریچه جاریشدن تخلیه باز می تواند دمای پارچه.

ب ترکیب زمان. در این روش از ترکیب مواد تحت چنین تاکتیک تراکم تبادل یکنواختی و gelation جزئی و در برابر زمان رطوبت و تعداد مخاطره آمیز در مواد، است که طول می کشد زمان مطمئن بردن. اگر زمان ترکیبی خیلی کوتاه است، آن سخت به اکسترود باشد. اگر هم ترکیب به سادگی بیش از حد طولانی، دما را به سمت بالا تراست بیش از حد بیش از حد به عنوان راهی برای زحمت انگیزه تغییر رنگ و تجزیه مواد.

ج تغذیه مجموعه. اجزای متعدد ورق rpvc پس از آن بسیار بسیار مهم است که انتخاب کردن مجموعه تغذیه مناسب وجود دارد. انتخاب تغذیه مجموعه نیاز به منجر به اثر مواد افزودنی، اجتناب از اثر خصمانه میان قطعات، و علاوه بر منجر به افزایش سرعت پراکندگی است.

روش ترکیب معمول گرم و بدون خونریزی به شرح زیر است.

() گرمای تا رزین کامپیوتر به 60 در سرعت بالا مخلوط کن.

(ب) نصب و نصب و به گرمای حفظ یورو تا نود.

(c) در مقابل روغن پردازش ایدز اثر اصلاح مواد رنگ، و غیره.

(d) از روان کننده درب به گرما خیلی 115 ادامه ~ 120 t.

(e) در سرعت پایین مواد را در میکسر بدون خونریزی دوار با آب خنک کننده مرخص می شوند.

یخچال تا 40 ~ 45

مزیت اصلی پودر است روش مختصر و حرارت، کم مورد نیاز دستگاه های تولید کوتاه چرخه. کمبود های اساسی آن است وحشتناک پارچه یکنواختی و شکل گیری سیستم عملکرد کلی, فشرده سازی بالا قيمت. پودر می تواند به طور مستقیم برای اکستروژن (به طور معمول از طریق اکسترودر) استفاده می شود و یا ممکن است به گرانول برای پیچ مجرد plasticized.

روش قالب گیری اکستروژن/بادی. قالب های اکستروژن یکی از مراحل حیاتی حداکثر داخل کل روش ورق های اکسترود شده برای تولید است.

درجه حرارت قالب علي. دمای تشکیل ورقه rpvc مطابق با فرمول، ضخامت ورق و دیگر عوامل تصمیم است. درجه حرارت بشکه تک پیچ، به نوبه خود دهان است. ? ^. ^ ^. ? 140 یی صد و پنجاه ~ 160 t، صد و هفتاد ~ صد و هشتاد ^. درجه حرارت بخش تغذیه اکسترودر به سختی بالاتر است. دلیل این است که پارچه ذوب در بس بخش تغذیه، یک راه خوب برای پوشش نوار فریت و پارچه را از هنگام دفع از طریق فاز اگزوز حذف شدن متعاقب در اتلاف مواد ذخیره را. دیدن میز پنج تا 20 برای اتصال دما و درجه حرارت مرکزی

سرعت اكستروژن ب. سرعت اكستروژن تعیین می شود از طریق سرعت پیچ پیچ سرعت را افزایش می دهد، افزایش مقدار اکستروژن، اکستروژن سرعت را افزایش می دهد در زیر همان قالب وضعیت دما افت جریمه پلاستیکی مواد پایین اراده از اکستروژن مقرون به صرفه در سرعت (سرعت پیچ) ممکن است بسیار حیاتی برای تضمین محصول خوب و افزایش عملکرد پولی.

C. کشش سرعت. سرعت خطی غلتک کشش می باید کمی سریع تر از آن از سه سیلندر تقویم با تمايل به حفظ تنش مطمئن كه صفحه در داخل سیستم خنک کننده تغییر شکل خمیدگی و نقص های دیگر را تولید کند. اما اگر نرخ بیش از حد سریع صفحه فشار داخلی اضافی، یک راه خوب برای تاثیر عالی فرآوری محصولات ثانویه را تولید کند.

داود سرمایش شیوه قالب. تابع اصل 3 - تقویم رول کلندرکاری خنک کننده و است. میز 2 5 دمای سیلندر تقویم را مشاهده کنید. شکاف میان 3 رول و لب مرگ سر دستگاه می باید به عنوان کوچک به عنوان قابل دوام، معمولا 5 ~ 10 cm. اگر مایل بسیار بزرگ، ورق های اکسترود شده از طریق سر ابزار ممکن است در معرض عذر، چین و چروک و سطح زبری ، و در عین حال ساده برای رایت کردن حرارت و بد بو است. دوره دستگاه فرزنی باید به سختی بزرگ از عرض بالا باشد. افزایش قطر غلتک می تواند زمان رول رشد اکستروژن سرعت رونق و براق ورق % عالی را. عامل فاصله میان بالاتر و مرکز رول تقویم 3-رول می تواند به سختی بزرگ از ضخامت صفحه. سرعت کشش 0.33 شکل منظم با سرعت اكستروژن اکسترودر به دور از کشش باشد.