شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
منشا توسعه هیئت مدیره فوم پی وی سی
- Jan 01, 2019 -

این زمان باید گفته شود که تاریخ طولانی نیست، در دهه 1970 توسعه یافت، صنعتی شدن واقعی نیز در دهه 1990 بود. وقتی این ماده بیرون می آید، مردم آن را "چوب آینده" می نامند و ترکیب شیمیایی آن پلی وینیل کلرید است. با توجه به کاربرد وسیع محصولات کم فواید پی وی سی سفت و سخت، می تواند تقریبا تمام محصولات ساخته شده از چوب را جایگزین کند. دارای توانایی رقابت با چوب است.

تکنولوژی فوم سفت و سخت در سال های اخیر به سرعت در حال توسعه است. ایالات متحده در توسعه فن آوری سختی پی وی سی فوم، با سرمایه گذاری بزرگ و خروجی بالا، بسیار برجسته است. بسیاری از محصولات جدید برای ساخت محصولات فشرده سخت پی وی سی در ساخت و ساز توسعه داده شده است. در زمینه مواد تزئینی، مواد مبلمان صنعتی شده اند.

فن آوری پردازش محصولات فوم فشرده سختگیران پیشرفت سریعی داشته و نیاز به فوم در تجهیزات، قالب ها و فرایندهای فرموله سازی وجود دارد.

پودر چوب یا سایر پرکننده ها به محصول پی وی سی فوم افزوده می شود و ویژگی های مختلف محصولات فشرده سخت پی وی سی با اضافه کردن پرکننده های مختلف به دست می آید. بهبود دامنه کاربرد این محصول به جای مصالح ساختمانی مختلف و مواد تزئینی. در عین حال، سطح محصول فشرده سخت پی وی سی به خوبی تزئین شده است.

در مقایسه با مواد چوب، مواد پی وی سی کم فشرده سفت و سخت مقاوم در برابر رطوبت، ضد خوردگی، مقاوم در برابر حشرات، مقاوم در برابر شعله، غیر قابل خوردن، غیر سمی و بی مزه هستند، و همچنین جلوگیری از موریانه ها. این نوع محصول نه تنها می تواند چوب را نجات دهد، بلکه به طور موثر محیط زندگی مردم را بهبود می بخشد. این یک ساختمان خوب در محیط داخلی و ساختمان است.

همچنین می تواند مصالح ساختمانی دیگر را جایگزین کند. اول، مقدار مواد خام را کاهش می دهد که به نوبه خود هزینه های محصول را کاهش می دهد؛ کاهش هدایت حرارتی، عایق حرارتی و عایق حرارتی را بهبود می بخشد. و کاهش گرما را کاهش می دهد.

محصولات پودر پی وی سی فعلی عمدتا شامل پانل های جامد فوم آزاد و پودر پوسته پوسته پوسته، پانل های فردی توخالی، پروفیل های تزئینی پی وی سی فوم سخت، لوله ها و محصولات چوب فشرده پی وی سی است. در زمینه های ساخت و ساز، بسته بندی، صنایع مبلمان و غیره، کاربرد بیشتر و گسترده تر است.