شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خصوصیات ورق پلی پروپیلن PP چیست؟
- Oct 25, 2018 -

پلی پروپیلن PP ورقه نوع جدیدی از ورق فلز است. این دارای مزایای زیادی است و به طور گسترده ای در تولید مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. ما به طور خلاصه ویژگی های محصولات خود را توضیح می دهیم.

1. خواص فیزیکی، پلی پروپیلن پلی پروپیلن پلی اتیلن پنج پلیمر سفید سفید سمی و بی بو است، خواص فیزیکی آن بسیار پایدار است، بدون ویژگی جذب آب، انقباض خوب، آسان به شکل.

2. ویژگی های شیمیایی، ویژگی های شیمیایی آن بسیار پایدار است، آسان به واکنش با مواد دیگر، به جز اسید سولفوریک متمرکز و اسید نیتریک متمرکز.

3، مقاومت در برابر حرارت، نقطه ذوب آن حدود 160 درجه است، بالاتر از نقطه جوش آب، دارای مقاومت حرارت خاصی است.

4. هدایت الکتریکی، با توجه به ساختار مولکولی آن، به هدایت ضعیف خود محکوم شده است، زیرا تقریبا آب را جذب نمی کند، بنابراین می توان از مواد عایق ساخته شده نیز باشد.

استفاده اصلی از کاغذ PP چیست؟ استفاده اصلی آن عبارت است از: تجهیزات مقاوم در برابر اسید و قلیایی، تجهیزات حفاظت از محیط زیست، فاضلاب، تجهیزات تخلیه گاز خروجی، برج شستشو، اتاق بدون گرد و غبار، کارخانه نیمه هادی و تجهیزات صنعتی مرتبط، مواد ترجیحی برای ساخت مخازن آب پلاستیکی، PP ورق ضخیم به طور گسترده ای در صفحات مهر و موم، تخته پانچ مونتاژ، و غیره استفاده می شود.