شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مشکلات مشترک با هیئت مدیره پی وی سی چیست؟
- Dec 30, 2018 -

اول، سطح هیئت مدیره زرد است

دلیل: درجه حرارت اکستروژن بیش از حد بالا است و یا ثبات کافی نیست.

راه حل: دمای پردازش را کاهش دهید. اگر شما نمیتوانید فرمول را بهبود ببخشید، ثبات را افزایش دهید، تثبیت کننده و روان کننده را به درستی افزایش دهید، می توانید آن را یک به یک تغییر دهید. ابتدا، تثبیت کننده را برای دیدن اثر افزایش دهید، سپس روانکاری را تنظیم کنید تا روانکاری را متعادل سازید، به طوری که سریع به سرعت آن را پیدا کنید. مشکل این است، مشکل را به سرعت حل کنید.

دوم، ورق در وسط زرد رنگ است

دلیل: دمای هسته بشکه اول بالا است و مقدار روان کننده دوم غیر منطقی است و رابطه آن با عامل فوم سفید نیز مجددا برقرار است.

راه حل: به طور مناسب درجه حرارت قالب، تنظیم دمای پیچ را کاهش دهید؛ مناسب روانکاری داخلی را افزایش دهید افزودن یک مقدار مناسب از عامل فوم عددی سفید برای جذب گرمای بیش از حد توسط عامل تجزیه فسفات AC تجزیه شده.

سوم، سطح هیئت مدیره خم شده است

دلیل: جریان ناهموار است و یا خنک کننده در محل نیست.

راه حل: عوامل ایجاد جریان ناهموار به طور کلی نوسانات کشش یا روانکاری نامناسب در داخل و خارج از فرمول است. عوامل ماشین را آسان می توان رد کرد. تنظیم فرمول به طور کلی تحت شرایط روانکاری خارجی کمتر (بدون خمیر اتفاق می افتد) تنظیم می شود. این کار تاثیر خوبی خواهد گذاشت، در حالی که اطمینان حاصل شود که خنک کننده در جای خود قرار دارد.

چهارم، مقطع به نظر می رسد حباب یا لایه بندی حباب

دلیل: این را می توان به یک نقطه نسبت داد، یعنی استحکام ذوب کافی نیست و دلیل عدم توانایی ذوب 1. این عامل فوم بیش از حد است و یا تنظیم کننده فوم کافی نیست یا نسبت دو هماهنگ نیست ، و یا کیفیت تنظیم کننده فوم است 2. درجه حرارت ضعیف، کم پردازش یا روانکاری بیش از حد

راه حل: ابتدا مقدار عامل فوم را کاهش دهید و ببینید که چقدر موثر است. اگر اثر بزرگ نیست، مقدار مناسب تنظیم کننده را اضافه کنید یا به تنظیم کننده با قدرت ذوب بالا وصل شوید. دوم، اگر پلاستی سازی ضعیف باشد، پردازش می تواند به طور مناسب بهبود یابد. دما و یا کاهش مناسب در استفاده از روان کننده.