شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
توابع پنوماتیک PVC چیست؟
- Dec 15, 2018 -

دانستن مواد بسیاری از محصولات در زندگی سخت است. این برای تخته های پی وی سی فوم است. این اغلب در برخی از تابلوهای تبلیغاتی و یا در قطارهای اتوبوس و برخی از دیوارهای ساختمانی خوب یافت می شود. این وجود دارد، اما غیر حرفه ای برای غیرفعال کردن کارکردهایی که نشان می دهد، بسیار دشوار است. و بر اساس برخی از الزامات، آن را نیز باید درک خاصی از آن، به طوری که می توان به خوبی متوجه شدید چه ویژگی های آن خواهد شد و می تواند در اسرع وقت بیان شود.


برای این مواد، از آنجا که هیئت مدیره فوم پی وی سی عایق حرارت بسیار خوبی و اثر حفاظت حرارت دارد، اغلب در مبلمان دیده می شود. پس از یک درمان خاص، آن را نیز کاهش سر و صدا را کامل می کند. دیگر اثرات جذب صدا، به طوری که بسیاری از شرایط را می توان در مقایسه با سایر مواد به دست آورد، می تواند در اغلب موارد استفاده شود، بنابراین استفاده بسیار گسترده است، عملکرد به طور طبیعی غنی شده است، و بیشتر اضافه خواهد شد بعد. نمایش مشخصات بهتر اجازه می دهد همه از آن را انتخاب کنید.


هیئت مدیره فوم پی وی سی می تواند اثر ضد رطوبت را هنگامی که در حمام استفاده می شود تشکیل دهد. در جایی که فرهنگ قرار دارد، اثر حفاظت گرما نیز بسیار قوی است، که می تواند به بهبود تولید خوب دست یابد، و از همه جنبه ها می تواند تسلط یابد. از نظر آن، بسیار خوب است که آن را برای همه با محتوای سریع و بسیار استاندارد ارائه دهیم، و از بسیاری جهات استفاده می شود.