شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مواد مورد نیاز برای مواد خام برای تخته پنبه PVC چیست؟
- Dec 05, 2018 -

هیئت مدیره فوم پی وی سی، همچنین به عنوان هیئت مدیره Chevron شناخته می شود، عایق حرارتی خوب، حفظ حرارت، عایق صدا، تحمل باربری و سایر خواص دارد. با توجه به دیگر مواد عایق بندی شده، کار آسان، درجه بالای مکانیسم، صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در کار است. آیا مواد اولیه مورد نیاز برای هیئت مدیره فوم پی وی سی را می دانید؟


رزین: PVC به طور کلی از نوع 8 رزین انتخاب شده است. سرعت ژل در پردازش سریع است، دمای پردازش نسبتا کم است، کیفیت محصول پایدار است و کنترل تراکم آن آسان است. در سال های اخیر بسیاری از تولید کنندگان آنها را با رزین های نوع 5 جایگزین کرده اند.

تثبیت کننده: انتخاب تثبیت کننده ها، حفاظت از محیط زیست و اثر خوب تثبیت کننده های خاکی را به حساب می آورد. با این حال، با توجه به قیمت نسبتا بالا، آن را تبلیغ نکرده است. در آینده، با افزایش تقاضا برای حفاظت از محیط زیست، بازار تثبیت کننده های خاکی کمیاب در آینده ای روشن خواهد شد. استریلیزه کننده روی کلسیم دارای مشکل سوزاندن روی و یک اثر اندکی پایدار است. در حال حاضر، بسیاری از تثبیت کننده های نمک سرب وجود دارد. ورقه فوم دارای یک مقطع عرضی، مسیر جریان طولانی و تجزیه فوم زرد و تولید گرما است. تثبیت کننده نیاز به محتوای سرب بالا و اثربخشی پایدار دارد، در غیر این صورت این محصول مستعد مشکلات مختلف است. .

عامل فومینگ: انتخاب عامل فوم، عامل فوم AC، حرارت زیادی را در طی فرآیند تجزیه ایجاد می کند که در وسط بخش باعث ایجاد زردی می شود. این به مقدار مشخصی از عامل فوم سفید نیاز است تا به گرمای بیش از حد جذب شود. عامل فوم نیاز به داشتن یک اندازه بزرگ مش برای دستیابی به فوم یکنواخت بدون سلول بزرگ دارد.

تهویه مطبوع: تنظیم کننده فوم، از طریق سالها تحقیق و توسعه و بهبود، تنظیم کننده فوم ACR تکنولوژی فرایند بیشتر و پیچیده تر است، کیفیت عملکرد بیشتر و پایدار است، هیئت مدیره فوم ضخیم و نازک است، ورق نازک باید به سرعت پلاستیک ، ضخامت هیئت مدیره باید از یک رگولاتور فوم با استحکام بالا از راه حل آرام فلزی استفاده کند.

روان کننده ها: انتخاب روان کننده ها از اصل روانکاری در مراحل اولیه و میانه پیروی می کند، به طوری که مواد توسط روان کننده ها در تمام مراحل محافظت می شوند و تولید برای مدت زمان طولانی بدون بارش پایدار می باشد.

Foaming Aid: برای بهبود کیفیت فوم و ساختار فوم در طول تولید، مقدار کمی کمک اکسید روی میتواند اضافه شود و سیلیکات آلومینیوم میتواند به میزان کم برای کاهش میزان بارش اضافه شود.

رنگدانه ها: برای به دست آوردن یک اثر زیباییشناختی، می توان از ترکیبات دی اکسید تیتانیوم و سفید کننده فلورسنت اضافه کرد و آنتی اکسیدان ها و جذب کننده های ماورای بنفش برای بهبود مقاومت در برابر آب و هوا می توانند اضافه شوند.

پرکننده: کربنات کلسیم نور را می توان مورد استفاده قرار داد، بدون نیاز به کلسیم فعال است، و تعداد زیاد مش انتخاب اصلی است.