شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هیئت مدیره ABS چیست؟
- Sep 11, 2018 -

تکنولوژی تقویت تکنولوژی لنز ABS صفحه. در سال های اخیر، لنگرینگ هیئت مدیره ABS یک روش جدید، ساده و راحت پس از اصلاح است که به طور گسترده ای در ساخت و ساز استفاده شده است.


ترکیب هیئت 1.ABS:


هیئت مدیره ABS شامل شیلنگ، پیچ، واشر و کلاه پیچ است.


پیچ، شستشو و کلاه پیچ (شش گوشه) معمولا دو نوع از فولاد گالوانیزه و فولاد ضد زنگ (یا شیب گرم گالوانیزه به عنوان مورد نیاز).


شلنگ های شیمیایی (یا شیلنگ های دارویی بسته بندی شده در پلاستیک های ترکیبی مولکولی) شامل رزین های طبیعی، مواد خیس کننده و ذرات کوارتز است که پاسخ می دهند.


عمق حفاری هیئت مدیره ABS: عمق حفاری مورد نیاز بر اساس نوع و اندازه پیچ لنگر است، که عموما بیشتر از عمق لنگر است، به جز چند استثنا.


هنگام حفاری، عمق حفاری کنترل می شود. اگر استفاده از پیچ و مهره تولید کننده مربوطه با یک ماشین حفاری نیمه اتوماتیک مطابق به منظور اطمینان از عمق حفره (مانند آلمان Huiyu لنگر پیچ با پیچ و تاب مطابق با فن آوری پیشرفته فن حفاری FZU عمیق نوع حفاری، حفاری بسیار راحت است.


عمق لنگرگاه:


فاصله از سطح پایه لنگر تا پایین پیچ، یک پارامتر کلیدی است که بر ظرفیت تحمل آن تاثیر می گذارد. شکل 2 را ببینید.


ضخامت لنگرگاه: ضخامت لنگر برابر با ضخامت لنگر است. اگر پایه لنگر اندود شده توسط گچ و یا آجر سرامیکی و یا لایه عایق بندی، ضخامت لنگر انداز حداقل برابر با گچ و یا آجر سرامیکی و یا لایه عایق، به همراه ضخامت شیء لنگر.