شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پوسته پوسته پوسته چیست؟
- Mar 16, 2018 -

دلیل آن صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است. بیشتر و بیشتر زمینه شروع به معرفی این نوع تخته، برای انواع ساخت و ساز مهندسی و نقش مهمی را ایفا می کند. با توسعه بیشتر اقتصاد ملی و ارتقاء استراتژی توسعه پایدار، چشم انداز توسعه پوست پنبه پوسته پوست چیست؟

در این مرحله، کشور ایجاد شده توسط وزارت ساخت و ساز، HuaGongJu، ساختمان، و غیره از گروه مواد شیمیایی مصالح ساختمانی، متخصص در توسعه مواد شیمیایی ساختمانی، یکی از محصولات توسعه کلیدی پنبه کف پوسته پوسته است. با تضمین سیاست ملی، شرکت های بیشتری برای پیوستن به این نوع تحقیق و توسعه، هیئت مدیره فوم پوسته پوسته با کیفیت بالا و با کیفیت بالا، توسعه بیشتری خواهد داشت، انتظار می رود مصرف کنندگان از پلی اتیلن فوم پوسته بهتر استفاده کنند، چشم انداز آن بسیار وسیع است.

علاوه بر این، به عنوان یک ماده حفاظت از محیط زیست جایگزین، این نوع تخته، منافع اقتصادی و اجتماعی بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

منابع جنگل چین نسبتا فقیر هستند و نه تنها کشور، بلکه مردم از اهمیت حفظ انرژی و حفاظت از محیط زیست آگاهی دارند. به جای چوب، می تواند صرفه جویی 1.3 میلیون متر مکعب چوب در سال در ساخت و ساز به تنهایی. اگر مبلمان گنجانده شود، این تعداد به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. می توان گفت که استفاده از تخته کف فوم پلی اتیلن می تواند مزایای اقتصادی و اجتماعی قابل توجهی را به ارمغان بیاورد و ویژگی های آلدهید نیز می تواند به نفع مصرف کنندگان باشد.

در حال حاضر در بازار برای کیفیت با کیفیت خوب، تقاضای هیئت مدیره هیئت مدیره فوم پوسته پوسته پلاستیکی به طور پیوسته افزایش می یابد و زمینه کاربرد این نوع صفحات نیز گسترش می یابد، صرف نظر از صنعت، کشاورزی، تزئینات خانه و غیره همه می توانند از این نوع تابلو استفاده کنند بازار در کوتاه مدت عرضه تنش. می توان گفت که هیئت مدیره کفپوش پوست پوشیده شده روی یک نکته نادر است.

پانل پوسته پوست فوم یکی از مواد امیدوار کننده است. این مزایای آلودگی محیط زیست، قدرت مکانیکی خوب و عمر طولانی دارد. این یکی از ارزشمندترین مواد است. با پیشرفت سریع توسعه صنعتی که توسط دولت حمایت می شود و وضعیت روزافزونی در بازار، تخته های چسب پلاستیکی چرمی PVC، رشد کامل خود را به همراه خواهد داشت.