شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
WPC هیئت مدیره چیست؟
- Aug 06, 2018 -

چوب پلاستیک: به جای استفاده از پلیمرهای پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی وینیل کلرید به جای چسب های رزین معمولی، و بیش از 35٪ -70٪ از پودر چوب، پوسته برنج، نی و دیگر الیاف گیاه زدایی ترکیب شده به مواد چوب جدید و سپس اکستروژن، قالب، تزریق قالب و دیگر تکنولوژی پردازش پلاستیک، مواد اولیه یا پروفیل. این عمدتا در مصالح ساختمانی، مبلمان، بسته بندی لجستیک و سایر صنایع استفاده می شود. پس از مخلوط کردن آرد پلاستیکی و چوب در یک نسبت خاص و اکسترود شده با اکستروژن داغ، این پانل کامپوزیت پلاستیک اکسترود شده نامیده می شود.


کامپوزیت های چوب پلاستیک حاوی پلاستیک هستند، بنابراین آنها دارای مدول انعطاف پذیری خوب هستند. علاوه بر این، به دلیل فیبر درونی و کاملا مخلوط با پلاستیک، دارای خواص فیزیکی و مکانیکی مانند مقاومت فشاری و خمشی چوب چوب است و دوام آن به طور واضح بهتر از چوب معمولی است. سختی سطح بالا است، معمولا 2 تا 5 برابر بیشتر از چوب.


عملکرد چوب پلاستیکی:


1. محصولات مشابه عملکرد پردازش به عنوان سیاهههای مربوط. این می تواند گل میخ، drillable، برش و باند. با ناخن یا پیچ و مهره ثابت شده است. سطح صاف و خوب است، بدون نور شن و رنگ. رنگ چسبندگی خوبی دارد و همچنین می تواند بر اساس اولویت شخصی رنگ آمیزی شود.


2. محصولات دارای خواص فیزیکی بهتر از سیاهههای مربوط هستند. بهتر است از ثبات اندازه چوب. این باعث ایجاد ترک، پیچ و تاب، زخم های بدون چوب، زنجیر، رنگ، پوشش فیلم و یا سطح کامپوزیت می تواند به محصولات رنگی تبدیل شود، بنابراین هیچ نگهداری زمان لازم نیست.


3. می تواند انواع مشخصات، اندازه، اشکال، ضخامت و دیگر نیازهای، که شامل انواع طراحی، رنگ و محصولات دانه دانه، می تواند به مشتریان انتخاب بیشتر.


4. محصولات با آتش، ضد آب، خوردگی، مقاومت در برابر رطوبت، گلدان کرم، قارچ، اسید و قلیایی، بدون سمی، بدون آلودگی و دیگر عملکرد عالی، هزینه های نگهداری کم.


5. محصول ظاهر چوب مشابه، سختی بالاتر و عمر طولانی تر از پلاستیک دارد. این می تواند گرمانرم، استحکام بالا و صرفه جویی در انرژی باشد.


6. محصول جامد، سبک وزن، عایق حرارتی، صاف و صاف، بدون فرمالدئید و سایر مواد مضر است. این بی ضرر و بدون آلودگی است.


کاربرد چوب پلاستیکی:


درب پلاستیکی چوب، کف، لگد خط، کل کابینت، کمد، دیوار بیرونی دیوار، تابلو پانل دیواری داخلی، پانل دیواری، پرده های بیرونی، پرده های چوبی پلاستیکی، غرفه پلاستیکی فولادی، گارد محافظ باغ، guardrail بالکن، نیمکت اوقات فراغت، قاب گل، هوا قاب تهویه، شاتر و غیره. استفاده از مواد پلاستیکی چوب انعطاف پذیر است و می تواند به هر زمینه ای از پردازش چوب اعمال شود. این بهترین مواد حفاظت از محیط زیست برای جایگزینی چوب در حال حاضر است.


مزایای پلاستیک چوب:


(1) ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت. این مشکل را حل می کند که محصولات چوب را می توان به راحتی پس از آب و هوای مرطوب و متورم پر شده و می تواند در محيطی که محصول سنتی چوب نمی تواند استفاده شود، استفاده شود.


(2) کنترل آفات و کنترل موریانه، به طور موثر از بین بردن اختلال حشرات و عمر طولانی مدت. محصولات پلاستیکی چوب


(3) رنگ های رنگی و متنوع. این دارای چوب طبیعی و بافت چوب است و می تواند رنگ ها را با توجه به شخصیت خود سفارشی کند.


(4) پلاستیک قوی است، می تواند مدل سازی فرد را به سادگی، به طور کامل نشان می دهد سبک فردیت.


(5) حفاظت از محیط زیست بالا، بدون آلودگی، بدون آلودگی و قابل بازیافت. این محصول حاوی بنزن نیست و محتوای فرمالدئید 0.2 است. این پایین تر از استاندارد EO است. این استاندارد اروپایی حفاظت از محیط زیست است. این می تواند استفاده از چوب را نجات دهد و برای سیاست های ملی توسعه پایدار مناسب باشد و برای جامعه سودمند باشد.


(6) مقاومت در برابر آتش بالا. این می تواند به طور موثر بازدارنده شعله، درجه آتش به درجه B1، بدون آتش خاموش می کند، و هیچ گاز سمی تولید نمی کند.


(7) ماشینکاری خوب است. این می تواند به سفارش، برنامه ریزی، اره، حفاری، و رنگ بر روی سطح.


(8) نصب ساده، ساخت و ساز راحت، هیچ تکنیک ساخت و ساز پیچیده، زمان و هزینه نصب را نجات دهد.


(9) بدون ترک، بدون گسترش، بدون تغییر شکل، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و تعمیر، آسان برای تمیز کردن، صرفه جویی در هزینه نگهداری و نگهداری در اواخر.


(10) اثر جذب صدا خوب است، صرفه جویی در انرژی خوب است، باعث می شود که صرفه جویی در انرژی داخلی بیش از 30٪.