شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چه مشکلات توجه به در روند تولید پی وی سی فوم برد باید پرداخت شود
- Jan 08, 2019 -

در پی وی سی فوم ورق فرایند اکستروژن، مشکلات مواجه می شوند در واقع می تواند به چهار دسته طبقه بندی، یکی مشکل ثبات است; دومین مشکل استحکام مذاب است; سوم روغن کاری مشکل است. مشکل پراکندگی است. این چهار نوع از مشکلات، به ویژه سه نوع از مشکلات، را محدود کردن یکدیگر و تاثیر متقابل. از پدیده های سطح آن را گاهی اوقات دشوار آنها را بلافاصله تشخیص است. برای مشاهده و تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل، می تواند علت ریشه مشکل حل شود.


کافی است بر پايداري سطح کل سایت سطح تخته خواهد شد زرد و ورق فوم شکننده خواهد بود.

استحکام مذاب کافی منجر به یک سلول بزرگ کف و حباب طولانی طولی. احساس به قاضی که آیا استحکام مذاب کافی است روش مستقیم به شکل پیچیده شده در وسط رول با انگشت پس از سه رول و خاصیت ارتجاعی می تواند هنگامی که استحکام مذاب خوب است. اگر آن را دشوار است به گزاف گویی بعد از پرس، استحکام مذاب ضعیف است. زیرا ساختار پیچ و روش خنک کننده کاملا متفاوت هستند، دشوار به قاضی که آیا درجه حرارت مناسب است. به طور کلی در بار مجاز توسط اکسترودر، درجه حرارت در منطقه 3-5 ترجیحا کم است.

 

به دست آوردن محصول یکنواخت فوم در لوله فوم آن لازم است تا اطمینان حاصل شود که مواد پی وی سی دارای استحکام مذاب خوب است. تجهیزات جانبی فوم طراحی و توسعه توسط شرکت توسعه یافته برای حل این مشکل از محصولات فوم که به طور موثر می تواند بهبود کیفیت لوله فوم.


روان به روان کننده خارجی و داخلی برای جایگزینی تقسیم شده است. لغزش خارجی به demoulding، است که برای صافی سطح ورق می باشد. لغزش بیرونی خیلی کوچک است دمای اکسترودر 5 سخت به کنترل است و درجه حرارت آسان برای افزایش, که منجر به ادغام اصلی است. درجه حرارت بالا است و مشکلات زیادی حباب حباب های رشته و زرد شدن در وسط صفحه وجود دارد. سطح صفحه صاف است. لغزش بیرونی است بیشتر بارش جدی می شود و ساختار داخل قالب و سطح لغزش در سطح صفحه نیز بیان خواهد شد. برای برخی از فردی پدیده جنبش های نامنظم در سطح هیئت مدیره. لغزش های داخلی به plasticization نفع و ذوب سیالیت. دشوار است برای کنترل ضخامت سطح لغزنده داخلی است. ضخامت ورقه نازک در هر دو طرف است; لغزش درونی تر است و دمای هسته ادغام شده بالا است.


پراکندگی ضعیف در سطح مات منجر می شود.

فرایند کنترل درجه حرارت از پی وی سی فوم: چهار مشکلات ذکر شده در بالا هستند بنیادین، اساسی و عمیق. در مقایسه با مشکلات فوق چهار کنترل فرایند دما خیلی بیشتر بصری ساده و سطحی مشکل است، اما کنترل دما که وادار به ظهور مشکلات اساسی خوب نیست. افزايش دما پردازش زمان مواد تثبیت کننده کاهش خواهد یافت و ثبات مشکل رخ می دهد. تعادل روانکاری اصلی شکسته، به طور کلی نیاز به افزایش میزان روغن کاری خارجی روانکاری خارجی کافی نیست به خصوص بعد خارجی روانکاری، نمایش خواهد بود; افزایش دما نیز منجر به مذاب قدرت کاهش می یابد سلول ورقه فوم بزرگ کاهش تعداد سلول، ورقه است شکننده تر و آسان به شکستن; درجه حرارت افزایش می یابد، استحکام مذاب را کاهش می دهند، ویسکوزیته مذاب را نیز کاهش می دهند، ویسکوزیته را کاهش می یابد، dispersibility برشی کاهش می یابد و پراکندگی پراکنده است. در مورد پیچ که قوی ناهموار پراکندگی گاهی رخ می دهد.