شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ورق Pvc چیست؟
- Aug 01, 2018 -

Hardness PVC board: کیفیت محصول کلاس اول است، رنگ به طور کلی خاکستری و سفید است، همچنین می تواند صفحه رنگی رنگی PVC را مطابق با نیازهای مشتری تولید کند، رنگ آن روشن و زیبا است، کیفیت محصول GB / T4454-1996 ، با پایداری شیمیایی خوب، مقاومت در برابر خوردگی، سختی، مقاومت بالا، مقاومت بالا، ضد اشعه ماوراء بنفش (مقاومت در برابر پیری). این مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر شعله (با خود خاموش)، عایق قابل اعتماد، سطح صاف و صاف، بدون جذب آب، بدون تغییر شکل، آسان برای پردازش و غیره. این محصول یک ماده ترموفروم عالی است که می تواند برخی از مواد ضدعفونی کننده ضدزنگ و سایر مواد مصنوعی مقاوم در برابر خوردگی را جایگزین کند و به طور گسترده ای در مواد شیمیایی، نفت، آبکاری، تجهیزات تصفیه آب، تجهیزات حفاظت از محیط زیست، معدن، پزشکی، الکترونیک، ارتباطات و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می شود.

IMG_1264.JPG

ضخامت محصول: 3-30mm، عرض محصول: 1300mm زیر هر طول، می تواند مطابق با نیازهای مشتری تولید شود.


صفحه پلاستیکی سخت پلاستیک مقاوم در برابر خوردگی بسیار عالی، عایق و مقاومت مکانیکی خاص است. پس از دو پردازش، می توان آن را به اسید سولفوریک (اسید هیدروکلریک) (جعبه سطل)، قفسه سوزن هوا پزشکی، فرایند فرایند، مخزن آب عمومی توالت، محصولات مختلف و ظروف مخصوص برای پردازش محصولات مانند قالب، تزئینی بشقاب، لوله اگزوز، پوشش تجهيزات و غيره. . این مواد ایده آل برای صنایع شیمیایی، مصالح ساختمانی، دکوراسیون و سایر صنایع است.


عملکرد هیئت مدیره پی وی سی:


رزین پی وی سی رزین عمومی یک پودر سفید یا نازک زرد با تراکم نسبی 1.35-1.45 است. درجه نرم و سخت از محصول را می توان با اضافه کردن اضافه شده است


پی وی سی ویرایشگر تخته شفاف


تعدادی از نرم کننده ها تنظیم شده است. PVC خالص جذب آب و نفوذ پذیری کمی دارد.


خواص مکانیکی PVC دارای سختی بالاتر و خواص مکانیکی است. با افزایش وزن مولکولی افزایش می یابد، اما با افزایش دمای کاهش می یابد. PVC جامد دارای خواص مکانیکی خوبی است و مدول الاستیک آن می تواند به 1500-3000MPa برسد. 1.5 تا 15 مگاپاسکال از PVC نرم. اما طول انقباض در صبح تا 200 تا 450 درصد است. ضریب اصطکاک PVC برابر با 0.4-0.5 است، ضریب اصطکاک استاتیک 0.4-0.5 و ضریب اصطکاک پویا 0.23 است.


پایداری حرارتی PVC بسیار ضعیف است. آن شروع به تجزیه در 140 درجه سانتیگراد و دمای ذوب 160 درجه سانتیگراد است. ضریب انبساط خطی PVC کوچک است و بازدارندگی شعله آن بالا است. شاخص اکسیژن بالاتر از 45 است.


اموال برق PVC یک نوع پلیمری با خواص الکتریکی خوب است، اما به دلیل قطب آن، عایق الکتریکی آن به عنوان PP و PE بسیار خوب نیست. ثابت دی الکتریک، مقدار مماس زاویه مقاومت دی الکتریک و مقاومت به حجم بزرگ هستند، مقاومت در برابر کرونا ضعیف است، به طور کلی برای مواد با عایق با ولتاژ متوسط و کم فرکانس مناسب است.


عملکرد زیست محیطی PVC به اکثر اسید های معدنی، پایه ها، نمک ها و اکثر حلال های آلی مقاوم است. مناسب برای دارو، مواد ضد خوردگی شیمیایی.