شانگهای Xingbang صنعت شرکت با مسئولیت محدود

تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، خط تولید کارخانه مدرن، خدمات بین المللی رضایت بخش، کم هزینه و با کیفیت بالا!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کدام اثر تزئینی برای پانل آینه ای آینه و آینه شیشه ای مناسب است؟
- Aug 06, 2018 -

کدام اثر تزئینی برای پانل آینه ای آکریلیک و آینه شیشه ای مناسب است؟


ورق اکریلیک ویژگی های انتقال نور خوب، رنگ خالص، رنگ غنی، ظاهر زیبا و صاف، عمر طولانی مدت و عدم تاثیر در استفاده است. علاوه بر این، صفحه اکریلیک و پیشرفته صفحه نمایش چاپ، صفحه آلومینیوم پلاستیکی، و غیره می تواند کاملا ترکیب شده به منظور پاسخگویی به نیازهای کسب و کار، اکریلیک می تواند به طور کامل درجه از فروشگاه کسب و کار، یکپارچه سازمانی بهبود تصویر صنعت خوب تبلیغات در فضای باز .

آینه شیشه ای دارای یکپارچه سازی سطح و پرداخت دو طرفه، تماس طولانی است، آسان برای ایجاد خیره کننده مردم، اما برای فروش تلفن همراه و فروش جواهرات فروش، آینه شیشه ای بیشتر استفاده می شود، در چنین شرایطی، آینه شیشه ای می تواند اثر بصری را افزایش دهد آیتم های نمایش در مورد چه چیزی خوب است، به چه مناسبی است که شما استفاده می کنید


مزایای پانل آینه اکریلیک چیست؟

هنگام تزئین، ما اغلب ورق مد روز، زیبا و شفاف را می بینیم، که به نام اکریلیک نامیده می شود. زیور آلات بسیاری در زندگی در خانه وجود دارد که در هیئت مدیره اکریلیک استفاده می شود. فقط تعداد زیادی از دوستان آن را دیده اند و نمی دانند که این صفحه آکریلیک نامیده می شود. بنابراین امروز ما اطلاعات مفصل از صفحه اکریلیک را به شما معرفی می کنیم و مزایا و معایب این نوع ورق را درک می کنیم.

1. صفحه اکریلیک یک نوع از پلکسی گلاس است. پلی متیل متاکریلات نام شیمیایی آن است. اکریلیک نام این مواد در هنگ کنگ است. گفته شده است که برخی از دوستان ممکن است اشتباه درک کنند که این نوع شیشه ای است. در واقع، این یک نوع پلاستیکی است. هیئت مدیره اکریلیک گرمانرم است. این دارای ظرافت ظریف و ظریف است. هیئت مدیره اکریلیک را می توان به ورق ریخته گری، صفحه اکستروژن و فرم قالب بندی تقسیم کرد. برای تکنولوژی فعلی، چهار روش اصلی پردازش وجود دارد: اول، ریخته گری ریخته گری است. انواع دوم: تزریق قالب. انواع سوم: قالب گیری اکستروژن انواع چهارم: ترموفرمینگ.

2، اکریلیک دارای شفافیت خوب، پایداری شیمیایی و weatherability، آسان رنگ، آسان برای پردازش، ظاهر زیبا، در صنعت ساخت و ساز، محصولات مبلمان، بهداشتی افزار طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است.

3، هیئت مدیره اکریلیک نام انگلیسی Acrylics است، اما در خارج از کشور، این مواد و مقوله های دیگر مواد بسیار بزرگ نیست. مواد شیمیایی آکریلیک خارجی و متیل اکریلیک اسید به عنوان آکریلیک شناخته می شوند، بنابراین اگر شما خرید تابلوهای اکریلیک در خارج از کشور را بررسی کنید، آیا نیاز به خرید اکریلیک است.

4، مشخصات صفحات اکریلیک به صفحات عادی و ویژه تقسیم می شوند. هیئت مدیره عادی: تخته شفاف، تخته رنگی شفاف، تخته سفید سفید، تخته رنگی، هیئت مدیره ویژه: صندلی حمام، تخته سیاه، پانل آینه، تخته کلیپ، تخته توخالی، هیئت مدیره بازدارنده شعله، هیئت مدیره بازدارنده شعله، مقاوم در برابر سایش هیئت مدیره، هیئت مدیره سطح، تخته سنگ، هیئت مدیره pearlite، هیئت مدیره اثر فلز، و غیره عملکرد های مختلف، رنگ های مختلف و جلوه های بصری برای رفع نیازهای همیشه در حال تغییر است.